آدرس وب سایت جدید www.parandamlak.ir

مسکن مهر شهر جدید پرند آماده تحویل

سعید صابونی درباره ثبت‌نام از متقاضیان طرح مسکن مهر در استان تهران گفت: در یکی از سایت‌های شهر جدید پرند 13 هزار واحد در 120 هکتار توسط شرکت ترکیه‌ای احداث شده است که از سایر واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر لوکس‌تر هستند. وی با بیان این که پکیج، کف‌پارکت، آسانسور با ظرفیت 13 نفر و کابینت کامل آشپزخانه از ویژگی‌های این واحدهای مسکونی است، تصریح کرد: میزان آورده متقاضیان برای واحدهای یک خوابه 12 میلیون، دو خوابه 18 میلیون و سه خوابه 22 میلیون تعیین شده است به علاوه تا 80 درصد قیمت واحد نیز تسهیلات پرداخت می‌شود.

مدیرعامل شهر جدید پرند افزود: با متقاضیانی که 70 درصد مبلغ را پرداخت کنند قرارداد پیش فروش بین پیمانکار، متقاضی و شرکت عمران پرند منعقد می‌شود. صابونی با بیان این‌که تامین آب، برق و گاز این واحدها در دستور کار است، تصریح کرد: بنا به دستور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی هیچ یک از واحدها بدون آب و برق و گاز تحویل داده نمی‌شود. وی با اشاره به این‌که شهر جدید پرند بزرگترین سایت طرح مسکن مهر در کشور است، اضافه کرد:‌ در صورت همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان آمادگی داریم تا پایان سال حدود 80 هزار واحد مسکونی را تحویل دهیم.

مدیرعامل شهر جدید پرند با تاکید بر این‌که وزارت مسکن متولی ساخت مسکن است، ادامه داد: وزارت نیرو متولی تامین برق و آب و وزارت نفت متولی گازرسانی است. مدیرعامل شهر جدید پرند در ادامه با بیان این‌که احداث 14 مدرسه در شهر جدید پرند را آغاز کرده‌ایم، اظهار کرد: با سازمان نوسازی مدارس تفاهم می‌کنیم تا در 72 قطعه زمین مدرسه احداث شود.

صابونی با اشاره به برگزاری جلسه با مسوولانی از ریاست جمهوری اضافه کرد: ایجاد امکانات بهداشتی و درمانی را نیز پیگیری می‌کنیم. وی با بیان این‌که در شهر جدید پرند یک درمانگاه به ساکنان سرویس می‌دهد، گفت: شرکت عمران شهر جدید پرند آمادگی دارد برای ساخت مرکز درمانی زمین تحویل دهد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند به بهسازی خط قدیم راه‌آهن تهران پرند بنا به دستور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی اشاره و اضافه کرد: این امر باعث شده تا مدت زمان طی مسیر از ایستگاه راه‌آهن تهران از یک ساعت و 20 دقیقه به 50 دقیقه کاهش یابد. وی در ادامه گفت: در گذشته 37 دستگاه اتوبوس به ساکنان شهر جدید پرند سرویس می‌دادند اما اکنون 30 دستگاه اتوبوس به این تعداد اضافه شده است.

به گفته او از شهر جدید پرند به صادقیه، ایستگاه متروی شاهد، رباط کریم و حرم مطهر اتوبوس اختصاص داده شده است و در صورت همکاری شهرداری تهران برای ایستگاه‌های دیگر نیز اتوبوس اختصاص داده می‌شود. صابونی با بیان این‌که خط سه متروی تهران پرند که از اسلامشهر به پرند می‌رسد در دست مطالعه است، ادامه داد: خط یک متروی پرند از فرودگاه امام به سه تقسیم شده است که سهم شهرداری 23 کیلومتر،سهم فرودگاه امام 12 کیلومتر و سهم شرکت عمران شهرهای جدید 18 کیلومتر است.

وی با تاکید بر این‌که قطعات 12 و 18 کیلومتری بنا به قرارداد منعقد شده با پیمانکاران خرداد ماه 91 برای ریل‌گذاری به شهرداری تحویل داده می شود، اظهار کرد: متقاضیان به شرکت عمران شهر جدید پرند و دفاتر پستی مراجعه کنند.

+ نوشته شده در  دوشنبه دهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 18:30  توسط   |